Formularz kontaktowy

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra, ul. ks. Marcina Lutra 2-8,54-239 Wrocław. Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Zgoda na przetwarzanie danych ma charakter dobrowolny i masz prawo ją wycofać w każdym czasie. Masz także prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także do złożenia skargi na przetwarzanie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce „RODO” – Polityka Prywatności.

  *Pole obowiązkowe

  Siedziba

  Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego przy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra

  Tęcza
  ul. ks. Marcina Lutra 6/1
  (
  dawniej ul. Wejherowska 28/1),
  54-239 Wrocław

  Opoka
  ul. ks. Marcina Lutra 6/2
  (
  dawniej ul. Wejherowska 28/2),
  54-239 Wrocław

  Kontakt

  tel. (71) 782 37 65
  fax.  (71) 798 26 01
  e-mail: ot@diakonia.pl

  Inspektor Ochrony Danych Osobowych

  Tomasz Grzybowski
  e-mail: iod@diakonia.pl
  tel. +48 501 083 482

  Informacje

  NIP 894-30-75-889
  REGON 364109019

  Jeśli możesz i chcesz nam pomóc, prosimy o kontakt. Twoje wsparcie, będzie bardzo ważne dla naszych podopiecznych. Zastanawiasz się w jaki sposób możesz nam pomóc? Oto kilka propozycji: z radością skorzystamy z zaproszenia na imprezy sportowe i kulturalne, chętnie posłuchamy i zapoznamy się z Twoją pasją i umiejętnościami, możesz zostać pomocnikiem Św. Mikołaja lub Zajączka Wielkanocnego, możesz pomóc w odrabianiu lekcji i nadrabianiu zaległości edukacyjnych, możliwości jest wiele. Zapraszamy do współpracy! Za każdą okazaną pomoc będziemy wdzięczni.